دار الترجمه آلمانی

ترجمه رسمی آلمانی مدارک

دارالترجمه آلمانی، ترجمه رسمی فوری آلمانی اسناد و مدارک

دارالترجمه رسمی آلمانی تاوا

دارالترجمه آلمانی تاوا با بهره گیری از زبده ترین و برجسته ترین مترجمان رسمی آلمانی، اسناد و مدارک شما را در سریع ترین زمان ممکن به آلمانی ترجمه میکند. ترجمه رسمی آلمانی مدارک در دارالترجمه تاوا مورد تایید مراجع ذیصلاح و سفارت آلمان می باشد. برای مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و اخذ ویزای توریستی کشور آلمان و سایر کشور هایی که زبان رسمی آلمانی دارند، به ترجمه رسمی فوری آلمانی مدارک خود نیاز دارید. 

زبان رسمی چه کشورهایی آلمانی است؟

آلمانی زبان رسمی کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین و لوکزامبورگ است. همچنین این زبان در کنار هلندی و فرانسوی یکی از زبان های رسمی کشور بلژیک به شمار می رود. علاوه بر این، در بخش هایی از ایتالیا (تیرول جنوبی)، فرانسه (مناطق آلزاس و موزل) و سایر کشورهای همسایه به زبان آلمانی صحبت می شود.

قیمت دارالترجمه آلمانی

قیمت های دارالترجمه آلمانی بر اساس نرخ مصوب دادگستری محاسبه می گردد. برای اطلاع از قیمت دارالترجمه آلمانی و سایر هزینه های جانبی ترجمه رسمی آلمانی اسناد و مدارک خود، با همکاران ما تماس بگیرید.  دفتر ترجمه رسمی آلمانی تاوا، ضمن ارائه مشاوره رایگان در خصوص موارد ضروری مورد نیاز برای ارائه به سفارت آلمان، خدمات ترجمه رسمی فوری آلمانی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

چه مدارکی را به زبان آلمانی ترجمه رسمی کنیم؟

مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت آلمان بسته به نوع ویزا یا اجازه اقامت شما و همچنین سایر شرایط متفاوت است. با این حال، مهم ترین اسنادی که نیاز به ترجمه و ارائه به سفارت یا کنسولگری آلمان دارند عبارتند از:

  • پاسپورت: گذرنامه معتبر و دارای تاریخ.
  • فرم درخواست ویزا: فرم های درخواست ویزای سفارت آلمان که تکمیل و امضا شده است.
  • عکس‌: عکس‌های جدید در اندازه پاسپورت که شرایط خاصی دارند.
  • اثبات هدف: اسنادی که هدف از اقامت شما در آلمان را نشان می دهد، مانند نامه پیشنهاد شغلی، نامه پذیرش دانشگاه، یا دعوت نامه تجاری.
  • مدارک مالی: شواهدی مبنی بر سرمایه کافی برای حمایت از خود در طول اقامت در آلمان، مانند صورتحساب های بانکی، نامه های حمایت مالی یا پیشنهادات بورسیه.
  • تسلط زبان: مدرکی دال بر تسلط شما به زبان آلمانی.
  • گواهی عدم سوء پیشینه: گواهی عدم سوء پیشینه کیفری که ممکن است لازم باشد از کشور خود دریافت کنید.
  • گواهی پزشکی: گواهی پزشکی که تأیید می کند شما در سلامت کامل و عاری از برخی بیماری های واگیردار هستید.
  • مدارک تحصیلی و صلاحیت: گواهی ها، مدارک تحصیلی یا ریز نمرات مدرک تحصیلی و صلاحیت شما را اثبات می کند، به خصوص اگر برای ویزای کار یا تحصیل درخواست می دهید.

 

تماس جهت مشاوره رایگان

تلفن

ایمیل

شبکه اجتماعی