درباره ما

دارالترجمه رسمی تاوا، با داشتن تیمی جوان و مجرب با هدف فراهم آوردن بستری مناسب به منظور رفع نیاز شما عزیزان به ترجمه اسناد و مدارک و متون مختلف شروع به کار نموده و همواره در تلاش است تا با بهترین قیمت، بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن سرویس خود را به شما عرضه کند.

— ویژگی‌های تاوا —

مشتریان متعدد

با توجه به عملکرد ما، شاهد مراجعات بعدی مشتریان خود هستیم و این امر موجب دلگرمی و اطمینان خاطر ما از بابت کیفیت خدمات و رضایت مشتریان ماست.

عدم محدودیت جغرافیا

شما در هر نقطه از جهان که باشید، میتوانید از سرویس های ما استفاده کنید، چراکه ما تمام سرویس های مان را به صورت آنلاین و مجازی ارائه میکنیم.

متون تخصصی

تیم ما میتواند در ترجمه متون تخصصی نیز شما را یاری کند، به جهت اطمینان از این امر میتوانید قبل از ثبت سفارش از همکاران ما مشاوره بگیرید.

بهترین راهکار

تیم ما به شما سریعترین و بهترین راهکار را به جهت رفع نیاز شما ارائه خواهد کرد. لذا با خیالی آسوده میتوانید از ما مشاوره دریافت کنید.

سرعتی باورنکردنی

تیم ما در تلاش است تا با ارائه خدمات خود به شما در سریعترین زمان ممکن اقدام به رفع نیاز شما کند، تا شما بتوانید تجربه یک ترجمه سریع و خوب را داشته باشید.

پشتیبانی آنلاین

شما میتوانید در تمامی ساعات شبانه روز سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را ارسال کنند.

تماس جهت مشاوره رایگان

تلفن

ایمیل

شبکه اجتماعی