اطلاعات تماس با دارالترجمه رسمی تاوا

نشانی

تهران، انتهای خیابان مطهری، نبش خیابان شریعتی، پلاک ۱، ساختمان ملائک، طبقه اول، واحد ۱

راه های ارتباطی با دارالترجمه

تلفن

ایمیل

شبکه اجتماعی

آدرس و راه های ارتباطی دارالترجمه تاوا به منظور دسترسی هر چه سریع تر شما به خدمات ترجمه رسمی در اختیارتان قرار داده شده است. کارشناسان و مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن از طریق پیامرسان های واتساپ، تلگرام، ایتا، سروش و همچنین ایمیل پاسخگوی شما مشتریان عزیز می باشند.

ضمنا شما می توانید برای توضیحات بیشتر در مورد خدمت مد نظر خود و جدیدترین قیمت دارالترجمه در سال ۱۴۰۳، به صورت تلفنی با دفتر ترجمه رسمی ۶۲۳ تماس بگیرید. ساعت تماس تلفنی از ۹ صبح لغایت ۱۷ در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از شرایط بهره مندی از خدمات پیک رایگان تاوا در سطح تهران، به صفحه پیک رایگان دارالترجمه مراجعه نمایید.

سریع ترین راه های تماس با دفتر ترجمه رسمی تاوا

در دنیای امروز، صرفه جویی در وقت اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل مردم به دنبال خدمات آنلاین و سریع هستند تا با سرعت بیشتری به نتیجه دلخواه خود برسند. تاوا، برای رفع این نیاز ضروری مشتریان خود، سعی کرده است تا بیشترین راه های ارتباطی را برای مخاطبین فراهم نماید. ما در پلتفرم های مختلف شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت سوالات شما هستیم و در سریع ترین زمان، پاسخ شما ارسال و راهنمایی های لازم صورت خواهد گرفت. 

خدمات ترجمه رسمی مدارک و اسناد، معمولا سوالات زیادی را در ذهن مشتریان ایجاد می کند. دفتر ترجمه رسمی اسناد تاوا، تلاش کرده است تا ضمن پاسخ به سوالات متداول در قسمت های مختلف وبسایت، از روش های دیگری مانند ایمیل و تلفن و شبکه های اجتماعی هم پاسخگوی نیاز هموطنان عزیز باشد. تماس با دفتر ترجمه رسمی تاوا به صورت کامل و با دسترسی به تارنماهای مورد نظر در این صفحه قرار داده شده است.

تماس با ما، راه های ارتباطی دارالترجمه تاوا، تماس با دفتر ترجمه رسمی
تماس جهت مشاوره رایگان

تلفن

ایمیل

شبکه اجتماعی