دار الترجمه انگلیسی

ترجمه رسمی انگلیسی مدارک

دارالترجمه انگلیسی تاوا، ترجمه رسمی اسناد به زبان انگلیسی

دارالترجمه رسمی انگلیسی تاوا

دارالترجمه انگلیسی تاوا، اسناد و مدارک شما را در سریع ترین زمان ممکن توسط مترجمین حرفه ای دارای تاییدیه قوه قضائیه، به زبان انگلیسی ترجمه می کند. برای مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و اخذ ویزای توریستی به کشورهای انگلیسی زبان و سایر کشورهایی که زبان انگلیسی را به عنوان یک زبان بین المللی به رسمیت می شناسند، به ترجمه رسمی فوری انگلیسی مدارک خود نیاز دارید. 

زبان رسمی چه کشورهایی انگلیسی است؟

زبان رسمی کشورهای انگلستان، ایالات متحده امریکا، جمهوری ایرلند (شمالی و جنولی)، اسکاتلند، استرالیا، نیوزلند و چند کشور دیگر انگلیسی می باشد. همچنین این زبان در کنار فرانسوی یکی از زبان های رسمی کشور کانادا به شمار می رود. علاوه بر این، در بسیاری از کشورهای دنیا، زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی به رسمیت شناخته شده و ترجمه رسمی مدارک به انگلیسی مورد تایید است.

قیمت دارالترجمه انگلیسی

قیمت های دارالترجمه انگلیسی بر اساس نرخ مصوب دادگستری جمهوری اسلامی ایران محاسبه می گردد. برای اطلاع از قیمت دارالترجمه انگلیسی و سایر هزینه های جانبی ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود، با همکاران ما تماس بگیرید.  دفتر ترجمه رسمی انگلیسی تاوا، ضمن ارائه مشاوره رایگان در خصوص موارد ضروری مورد نیاز برای ارائه به سفارت کشور مقصد، خدمات ترجمه رسمی فوری انگلیسی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

ترجمه رسمی مدارک چندین هدف مهم را دنبال می کند:

۱- شناسایی مدارک: ترجمه های رسمی تضمین می کند که اسناد و مدارک شما به طور قانونی توسط مقامات کشور مقصد به رسمیت شناخته شده و پذیرفته می شوند. این کار برای طی مراحل قانونی، فرآیندهای مهاجرت، معاملات تجاری و سایر امور رسمی بسیار مهم است.

۲- درک متقابل: ترجمه رسمی انگلیسی مدارک به درک محتوای اصلی سند توسط طرف مقابل کمک می کند. این امر به ویژه برای اسناد مربوط به قراردادها، توافق نامه ها، رونوشت های تحصیلی و سوابق پزشکی ضروری است.

۳- تطبیق پذیری: در برخی موارد، ترجمه رسمی برای مطابقت با الزامات قانونی یا بوروکراتیک مورد نیاز است. به عنوان مثال، هنگام ارائه مدارک خارجی به سازمان های دولتی یا موسسات آموزشی در کشور مقصد، اغلب باید با ترجمه رسمی همراه باشد.

۴- ارتباط موثر: ترجمه های رسمی ارتباط موثر بین افراد، مشاغل و نهادهای دولتی را تسهیل می کند. دارالترجمه انگلیسی به پل زدن بر روی موانع زبانی کمک کرده و اطمینان می دهند که اطلاعات به طور دقیق در سراسر مرزهای زبانی منتقل می شوند.

۵- صلاحیت مدارک: ترجمه رسمی اسناد به عنوان سوابق مهم برای اهداف مختلف مانند شواهد در دادرسی های حقوقی، اثبات صلاحیت ها برای مقاصد علمی یا حرفه ای و یا اسناد معاملات تجاری استفاده می شود.

به طور کلی، ترجمه های رسمی نقش مهمی در تضمین ارتباط روان، انطباق قانونی، و تفسیر دقیق اطلاعات در سراسر مرزهای زبانی ایفا می کنند.

تماس جهت مشاوره رایگان

تلفن

ایمیل

شبکه اجتماعی