دارالترجمه فرانسوی

ترجمه رسمی فرانسوی مدارک

دارالترجمه فرانسوی، ترجمه رسمی فرانسوی اسناد و مدارک

دارالترجمه رسمی فرانسوی تاوا

دارالترجمه فرانسوی مسئول ارائه خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان فرانسوی است. خدمات اصلی دارالترجمه فرانسوی تاوا عبارتند از:

 1. ترجمه متون: شامل ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان فرانسوی توسط مترجم حرفه ای دارای مجوز از قوه قضائیه می شود. از جمله اسناد  و مدارکی که در این دفتر ترجمه می شوند می توان به شناسنامه، گواهی ازدواج، گواهی تولد، مدارک تحصیلی، سوابق کاری، قراردادها، مقالات علمی و غیره اشاره کرد.
 2. تأیید ترجمه: دارالترجمه فرانسوی ترجمه‌های ارائه شده را با تاییدیه قوه قضائیه و در صورت لزوم سایر مراجع ذیصلاح تحویل می دهد.
 3. ارائه مشاوره: دفتر ترجمه رسمی فرانسوی تاوا درباره نحوه ترجمه مدارک، الزامات قانونی و فرآیندهای مرتبط با ترجمه به مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه می دهد.
 4. حفظ محرمانگی: دارالترجمه تاوا به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که اطلاعات و محتوای اسناد و مدارک محرمانه بوده و به صورت کاملا محافظت شده نزد دفتر نگهداری می شود.
 5. ارائه خدمات سریع و با کیفیت: دارالترجمه فرانسوی به مشتریان خود خدمات ترجمه رسمی فوری فرانسوی را با کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهد.

زبان رسمی چه کشورهایی فرانسوی است؟

کشور های زیادی در دنیا زبان فرانسوی را به عنوان زبان اصلی یا زبان دوم تعیین کرده اند. در زیر به تعدادی از این کشور های اشاره می کنیم:

 • فرانسه: طبیعتا در کشور فرانسه زبان رسمی فرانسوی است.
 • بلژیک: در بلژیک، فرانسوی یکی از سه زبان رسمی است که عموما در مناطق والونیا و بروکسل به کار می‌رود.
 • کانادا: در کانادا، فرانسوی یکی از دو زبان رسمی کشور است و در استان‌های کبک، نوواکشوا، پرنس ادوارد آیلند، منیتوبا و بخش‌هایی از نیوبرانزویک به طور گسترده استفاده می‌شود.
 • سوئیس: در سوئیس، فرانسه یکی از چهار زبان رسمی است و به طور اصلی در مناطق رومانسی، ژنو و نویوشاتل به کار می‌رود.
 • لوکزامبورگ: در لوکزامبورگ، فرانسوی به عنوان یکی از سه زبان رسمی کشور استفاده می‌شود.
 • کشورهای آفریقای غربی و مرکزی: فرانسوی به عنوان زبان رسمی در بسیاری از کشورهای آفریقای غربی و مرکزی مانند سنگال، ساحل عاج، کامرون، گابن و کنگو به کار می‌رود.

قیمت دارالترجمه فرانسوی

قیمت دارالترجمه فرانسوی بر اساس نرخ مصوب وزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران محاسبه می گردد. برای اطلاع از قیمت ترجمه رسمی فرانسوی و سایر هزینه های جانبی با همکاران ما تماس بگیرید.  دفتر ترجمه رسمی فرانسوی تاوا، ضمن ارائه مشاوره رایگان در خصوص موارد ضروری مورد نیاز برای ارائه به سفارت فرانسه، خدمات ترجمه رسمی فوری فرانسوی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

کاربرد ترجمه رسمی فرانسوی اسناد و مدارک چیست؟

ترجمه رسمی مدارک و اسناد به فرانسوی می‌تواند برای مقاصد مختلفی استفاده شود. برخی از این موارد عبارتند از:

 1. مهاجرت: ترجمه رسمی مدارکی مثل شناسنامه، گواهی تولد، گواهی ازدواج و مدارک تحصیلی برای اثبات هویت و وضعیت شما در صورتی که قصد مهاجرت به کشوری با زبان رسمی فرانسوی دارید، لازم است. 
 2. تحصیل: ترجمه رسمی مدارک و سوابق تحصیلی به فرانسوی برای ثبت درخواست تحصیل در یک دانشگاه یا موسسه آموزشی واقع در کشور فرانسه یا سایر کشورهایی که زبان آن ها فرانسوی است، ضروری می باشد.
 3. کار و سرمایه گذاری: برای درخواست ویزا، استخدام یا شرکت در مصاحبه‌های کاری و ثبت شرکت و موسسه در کشورهای فرانسوی‌ زبان، نیاز به ترجمه رسمی مدارک به زبان فرانسوی دارید.
 4. دعاوی حقوقی: در موارد حقوقی، مانند امور مربوط به وکالت، ارث و میراث و غیره ترجمه رسمی فرانسوی مدارک برای ارائه به دادگاه یا مقامات قانونی نیاز است.

ترجمه رسمی به عنوان یک تضمین از صحت و قابل اعتماد بودن محتوای مدرک اصلی عمل می‌کند و برای ارائه به مراجع قانونی کشور مقصد ضروری است.

تماس جهت مشاوره رایگان

تلفن

ایمیل

شبکه اجتماعی